• Kategorie
  • Szukaj
  • Noże kolekcjonerskie

ERMES Black Operativo to pamiątkowy nóż opracowany we współpracy z Special Operations Helicopter Regiment (R.E.O.S.), który jest częścią Italian Army Aviation Command. R.E.O.S. jest jednostką operacyjną wsparcia śmigłowcowego dla sił specjalnych złożoną ze specjalnie dobranego personelu, doskonale wyszkolonego i wyposażonego w celu wsparcia działań wojskowych w każdym kontekście operacyjnym.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Dobermann IV Africa Palisander Santos / Black Forprene, Satin Edycja Specjalna. Doskonale spisuje się w trakcie polowań aktywności outdoorowej, obrony aż do nieograniczonego użycia wojskowego. Głownia o profilu Drop Point i aż dwie rękojeści do wyboru!!!
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Limitowana edycja ograniczona do 300 szt, folder o numerze xxx. Efektowny i mocny nóż składany projektu Antona Tkachenki z ręcznie polerowaną satynową klingą ze stali premium CPM 20CV. Rękojeść z anodyzowanego na czarno tytanu z tytanowymi wkładkami i tytanowym klipsem. Absolutny "must have"!
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Makani Gray Titanium / Aluminum Foil Carbon Fiber, Hand Rubbed Satin LE (Limited Edition). Limitowana edycja ograniczona do 200 szt, folder o numerze 149. Efektowny i mocny folder projektu Antona Tkachenki z ręcznie polerowaną satynową klingą ze stali premium CPM 20CV. Rękojeść z anodyzowanego na szaro tytanu z karbonowymi wkładkami i tytanowym klipsem. Absolutny "must have"!
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny