• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Helikon-Tex

Helikon – producent odzieży militarnej i turystycznej, obecny na rynku od 1983 r. Firma Helikon zdobyła uznanie dzięki wprowadzeniu na polski rynek wysokiej jakości odzieży militarnej, z początku były to klasyczne mundury BDU oraz kurtki i spodnie M65. Z czasem oferta Helikona została poszerzona o nowe modele umundurowania (SFU,CPU) do oferty wprowadzono wiele kolorów i kamuflaży w tym bardzo popularny kamuflaż CamoGrom. Wraz z dynamicznym rozwijem firmy, oferta produktów została znacznie rozszerzona. Aktualnie Helikon to nie tylko mundury, w ofercie tego producenta znajdują się także polary, kurtki typu softshell i hardshell, kurtki zimowe, koszule taktyczne i wiele innych produktów.
Obecnie firma Helikon znana jest w całej Europie jako producent wysokiej jakość umundurowania i odzieży outdoorowej. Produkty jest firmy takie jak spodnie taktyczne UTP, polary Liberty, polary Patriot, zimowe kurtki Level 7 dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie zyskały ogromną popularność.
   W 2013 r. Helikon nawiązał współpracę z firmą Hyde Definition producentem kamuflaży Pencott. Efektem tej współpracy jest wprowadzenie na rynek produktów w kamuflażach Pencott Badlands oraz Pencott GreenZone.
Mata do czyszczenia broni to podręczna, dostosowana przestrzeń specjalnie dostosowana na potrzeby czyszczenia i serwisowania broni. Chroni zarówno elementy wyposaże...
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny