• Strzelba na kule gumowe RAM Umarex T4E HDB 68 kal. 68 CO2

T4E HDB 68 kal. 68 CO2 to strzelba RAM w wersji skróconej, wyposażona w system szybkiego przebicia kapsuł, szyny akcesoryjne, system przeładowania pump-action oraz pojemny magazynek mieszczący aż 16 kul kalibru .68.

Brak towaru
909.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 18
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

T4E HDB 68 kal. 68 CO2 to strzelba RAM w wersji skróconej, wyposażona w system szybkiego przebicia kapsuł, szyny akcesoryjne, system przeładowania pump-action oraz pojemny magazynek mieszczący aż 16 kul kalibru .68.

Marker T4E HDB jest następcą strzelby treningowo-obronnej T4E SG-68, która skuteczność i niezawodność doceniło wielu użytkowników.

T4E HDB 68 to strzelba RAM jest dostępna bez zezwoleń i rejestracji. Budowa T4E HDB 68 nawiązuje do wojskowe strzelby samopowtarzalnej Franchi Spas 12, w której zastosowano dwa tryby prowadzenia ognia: powtarzalny i samopowtarzalny.

Strzelba ma nowoczesną konstrukcję, wykonaną z polimeru (łoże, chwyt pistoletowy, kolba) oraz lekkich stopów metali. Kluczowe elementy markera tj. lufa, komora zamka, magazynek rurowy, mechanizm spustowy, urządzenie wylotowe oraz przyrządy celownicze wykonano z metalu. Strzelba ma grzbietową szynę Picatinny, na której zamontowano mechaniczne przyrządy celownicze postaci stałej muszki i przerzutowej szczerbiny. Przyrządy celownicze można oczywiście zdemontować i zastąpić wybranym kolimatorem Dzięki zastosowaniu łoża z systemem szyn Picatinny, użytkownik może także wyposażyć marker w dodatkowe akcesoria np. laserowy znacznik celu, latarkę itp. Taktyczny charakter strzelby podkreślają chwyt pistoletowy, zaczep na pas nośny oraz realistyczne urządzenie wylotowe o odstraszającym wyglądzie. W strzelbie zastosowano także bezpiecznik przetykowy, służący do blokowania mechanizmu uderzeniowo-spustowego na czas transportu lub przenoszenia. Mały gabaryt strzelby powoduje, że strzelba jest wygodniejsza w obsłudze i przenoszeniu.

T4E HDB ma wbudowany magazynek rurowy o pojemność aż 16 kul. Port ładowania kul znajduje się w dolnej części czółenka. Duży zapas amunicji oraz możliwość szybkiego przeładowania za pomocą czółenka (pump action) powoduje, że strzelba ma nie tylko dużą szybkostrzelność, ale także zapewnia odpowiednią „siłę ognia” do powstrzymania napastnika.

Strzelba T4E HDB jest zasilana kapsułą CO2 12 g, montowaną w chwycie pistoletowym. W odróżnieniu jednak od standardowych replik i pistoletów pneumatycznych na CO2, w tym modelu kapsuły z dwutlenkiem węgla możemy przenosić bez ograniczeń czasowych. Wszystko za sprawą przemyślanego mechanizmu, który pozwala na błyskawiczne przebicie kapsuły dopiero w momencie, w którym chcemy strzelać z markera. Przebicie kapsuły następuje po uderzeniu w trzpień wystający z dolnej części rękojeści.

W T4E HDB możemy stosować różnego rodzaju kule o kalibrze .68, w zależności od potrzeb i przeznaczenie: mogą to być kule gumowe, proszkowe lub pieprzowe. Zwiększa to znacząco możliwości obronne oraz pozwala na dobranie rodzaju kul w zależności od eskalacji zagrożenia. Strzelba miota kule kalibru .68" (17,3 mm) z prędkością początkową prawie 70 m/s. Zasięg skuteczny wystrzelonej kuli gumowej wynosi około 20 m (zasięg całkowity do 40 m). Kule gumowe i pieprzowe to skuteczna amunicja niepenetrująca, świetnie sprawdzająca się w samoobronie i szkoleniach.

Strzelba T4E HDB o wyjątkowy system treningowo-obronny, cechujący się dużą energią strzału, szybkostrzelnością oraz realizmem obsługi i działania.

 

 

Dane techniczne

 

Materiał 

tworzywo sztuczne 

Klasa

Szkoleniowa

Odrzut 

tak 

Mechanizm spustowy

Safe Action

Kaliber – mm 

.68 

Lufa

niegwintowana

Rodzaj amunicji 

Kule gumowe

Kule pieprzowe

Kule metalowo gumowe

Kule polimerowe

Kule znakujące

Kule precyzyjne

Energia początkowa

Do 16 J

Prędkość początkowa m/s 

Do 70 

Napęd

gazowy CO2 12 g

Blowback 

Tak 

Przeładowanie

Automatyczne po każdym strzale

Pojemność magazynka

16 kul

Przyrządy celownicze stałe 

Tak – muszka i szczerbinka 

Kolba

stała

Bezpiecznik 

jeden 

Możliwość montażu dodatków

Tak – 3 szyny picatinny 22 mm

Szacunkowa ilość strzałów z jednej jednostki zasilania 

do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej 

Długość całkowita (mm)

638 

Długość lufy 

332 

Waga (g)

1600

W zestawie 

Strzelba

klucz do kapsuły

gumowy wycior

Instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną 

Wymagane zezwolenie

Nie

Producent 

T4E Training for Engagement/Umarex, Niemcy 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny