• Nóż na szyję Extrema Ratio N.K.3, Stone Washed

N.K.3 SW oparty konstrukcyjnie na modelu N.K.2, wyróżnia się dłuższą głownią. N.K. 3 kompaktowy nóż ze stałą klingą z wykończeniem Stone Washed, pochwą przystosowaną do zawieszania na szyi, kamizelce, innej kaburze lub opcjonalnie na pasie. Nóż o imponującej skuteczności zadawanych cięć, stosowany do samoobrony, jak i do drobnych precyzyjnych prac.

Kolor/Wzór
Brak towaru
838.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 18
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

N.K.3 SW oparty konstrukcyjnie na modelu N.K.2, wyróżnia się dłuższą głownią. N.K. 3 kompaktowy nóż ze stałą klingą z wykończeniem Stone Washed, pochwą przystosowaną do zawieszania na szyi, kamizelce, innej kaburze lub opcjonalnie na pasie. Nóż o imponującej skuteczności zadawanych cięć, stosowany do samoobrony, jak i do drobnych precyzyjnych prac.

We wprawnych dłoniach niesamowicie szybki i skuteczny umożliwia głębokie cięcia. Index-finger, podcięcie między rękojeścią a krawędzią tnącą zaprojektowano tak, że ułatwia oparcie kciuka lub palca wskazującego zgodnie z preferowaną techniką walki. Narzędzie dla profesjonalisty i nie tylko.

Głownia - Tanto, ekstremalnie ostra i masywna o grubości 63 mm. Po obu stronach klingi blood-draining slot (rowki zbrocza). Wyprodukowana z dobrze trzymającej ostrość, wytrzymałej wysokokobaltowej stali nierdzewnej N690 o twardości 60 HRC wytwarzanej w austriackiej hucie Böhler. Klingę wykończono maskującą drobne rysy, nierefleksyjną powłoką Stone Washed. Ostrze gładkie Plain wyprowadzono szlifem płaskim (Flat Grind,) który zachowuje ostrość krawędzi tnącej oraz zdolność penetracji bez względu na intensywność zużycia.

Rękojeść - ergonomiczna, wykonana z austriackiej stali nierdzewnej Böhler-Uddeholm's N690Co. Łukowaty kształt uchwytu zapobiega przypadkowym obrażeniom w trakcie użytkowania. Powiększony otwór (lanyard hole) do przeciągania smyczy lub linki.

Pochwa - z tworzywa Kydex, umożliwia szybkie dobycie noża w każdej sytuacji. W komplecie linka z paracordu do zawieszenie etui z nożem na szyi. Kabura może być również mocowana pod taśmy systemu M.O.L.L.E.: do kamizelki taktycznej lub dowolnej nylonowej kabury Extrema Ratio. Ponadto w połączeniu z opcjonalnymi akcesoriami może być mocowana na pasie, co umożliwia używanie N.K.3 jako clinch pick'a (krótkiego noża do ostatecznej obrony w klinczu). Clinch Pick knife, destrukcyjne narzędzie w bezpośrednim kontakcie, idealne do samoobrony również z pozycji siedzącej.

Mocowania - opcjonalne akcesoria dodatkowe firmy Extrema Ratio umożliwiają dostosowanie sposobu przenoszenia do Twoich potrzeb. BELT-CLIP BLK (mocowanie pochwy na pas), UNDER SHIRT SYSTEM (mocowanie do przenoszenia w ukryciu).

 

Dane techniczne

 

Profil głowni 

Tanto 

Materiał głowni

Böhler N690 

Twardość ostrza 

60 HCR

Ostrze

gładkie

Długość ostrza 

70 mm

Długość całkowita

153 mm

Waga 

80 g

Rękojeść

Böhler N690   

Mocowanie 

kabura kydex
 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny