• Nóż na szyję Extrema Ratio N.K.3 K, Stone Washed

N.K.3 K SW kompaktowy neck knife ze stałą klingą z wykończeniem Stone Washed i rękojeścią zakończoną pierścieniem na palec. Pochwa przystosowana do zawieszania na szyi, kamizelce, innej kaburze lub opcjonalnie na pasie. Nóż o imponującej skuteczności zadawanych cięć, stosowany do samoobrony, jak i do drobnych precyzyjnych prac.

Brak towaru
848.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 18
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

 

N.K.3 K SW kompaktowy neck knife  ze stałą klingą z wykończeniem Stone Washed i rękojeścią zakończoną pierścieniem  na palec. Pochwa przystosowana do zawieszania na szyi, kamizelce, innej kaburze lub opcjonalnie na pasie. Nóż o imponującej skuteczności zadawanych cięć, stosowany do samoobrony, jak i do drobnych precyzyjnych prac. We wprawnych dłoniach niesamowicie szybki i skuteczny umożliwia głębokie cięcia. Index-finger, pocięcie między rękojeścią a krawędzią tnącą pod palec wskazujący oraz pierścień palcowy back ring / tail ring zapobiegają wyślizgiwaniu się noża, gdy robi się ciężko.

 

 

Głownia - Tanto, ekstremalnie ostra i masywna o grubości  63 mm. Po obu stronach klingi  blood-draining slot (rowki zbrocza). Wyprodukowana z dobrze trzymającej ostrość, wytrzymałej wysokokobaltowej stali nierdzewnej N690 o twardości 60 HRC wytwarzanej w austriackiej hucie Böhler. Klingę wykończono maskującą drobne rysy, nierefleksyjną powłoką  Stone Washed. Ostrze gładkie  Plain wyprowadzono szlifem płaskim (Flat Grind,) który zachowuje ostrość krawędzi tnącej oraz zdolność penetracji bez względu na intensywność zużycia.

 

 

Rękojeść - ergonomiczna, wykonana z austriackiej stali nierdzewnej Böhler-Uddeholm's N690Co. Łukowaty kształt uchwytu zapobiega przypadkowym obrażeniom w trakcie użytkowania. Występ na wierzchu rękojeści tzw. Top Hammer zastępuje młotek lub zbijak do bicia szyb przy zastosowaniach taktycznych.

 

Pochwa - z tworzywa Kydex, umożliwia szybkie dobycie noża w każdej sytuacji. W komplecie linka z paracordu do zawieszenie etui z nożem na szyi. Kabura może być również mocowana pod taśmy systemu M.O.L.L.E.: do kamizelki taktycznej lub dowolnej nylonowej kabury Extrema Ratio. Ponadto w połączeniu z opcjonalnymi akcesoriami może być mocowana na pasie, co umożliwia używanie N.K.3 K jako clinch pick'a (krótkiego noża do ostatecznej obrony w klinczu). Clinch Pick knife, destrukcyjne narzędzie w bezpośrednim kontakcie, idealne do samoobrony również z pozycji siedzącej.

 

 

Mocowania - opcjonalne akcesoria dodatkowe firmy Extrema Ratio umożliwiają dostosowanie sposobu przenoszenia do Twoich potrzeb. BELT-CLIP BLK (mocowanie pochwy na pas), UNDER SHIRT SYSTEM (mocowanie do przenoszenia w ukryciu).

 

 

 

 

Dane techniczne

 

Profil głowni

Tanto

Materiał głowni

Böhler N690

Twardość

60 HCR

Ostrze

gładkie

Długość ostrza

70 mm

Długość całkowita

172 mm

Waga

95 g

Rękojeść

Böhler N690

Mocowanie

Kabura kydex

 

 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny