• Nóż Kizer October V3569A1 czarny

Firma Kizer nie raz udowadniała, że potrafi łączyć doskonałą jakość wykonania i materiałów z przystępną ceną. Stworzony we współpracy z rosyjskim knifemakerem Dimitrijem Osarenko nóż składany Kizer October jest tego doskonałym dowodem. Stal premium 20CV, stworzona przez Crucible Industries jako odpowiedź na doskonałą M390, gwarantuje najwyższe parametry, jakich możemy oczekiwać od materiałów stosowanych w nożach codziennego użytku. Ze swoją idealnie dostosowaną do cięcia głownią i kompaktowymi wymiarami, Kizer October jest idealnym wyborem do EDC.

Brak towaru
579.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 18
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Firma Kizer nie raz udowadniała, że potrafi łączyć doskonałą jakość wykonania i materiałów z przystępną ceną. Stworzony we współpracy z rosyjskim knifemakerem Dimitrijem Osarenko nóż składany Kizer October jest tego doskonałym dowodem. Stal premium 20CV, stworzona przez Crucible Industries jako odpowiedź na doskonałą M390, gwarantuje najwyższe parametry, jakich możemy oczekiwać od materiałów stosowanych w nożach codziennego użytku. Ze swoją idealnie dostosowaną do cięcia głownią i kompaktowymi wymiarami, Kizer October jest idealnym wyborem do EDC.

Nóż składany Kizer October zapewnia użytkownikowi:

  • Wysoką jakość wykonania oraz zastosowanie najwyższej klasy materiałów
  • Projekt Dimitrija Osarenko oparty o stylistykę customowego noża D.O.C.K October
  • Głownię wykonaną z ekstremalnie odpornej na stępienie, nierdzewnej stali 20CV
  • Profil sheepsfoot gwarantujący doskonałe właściwości tnące i brak ryzyka zakłucia
  • Bardzo łatwa w obsłudze blokada typu liner lock o ułatwionym dostępie
  • Szybkie otwarcie jedną ręką dzięki osadzeniu głowni na łożyskach ceramicznych
  • Obustronne podcięcie dla możliwości szybkiego i wygodnego otwarcia jedną ręką
  • Eleganckie okładziny z dwukolorowej Micarty o wysokiej odporności na uszkodzenia

Nóż składany Kizer October powstał na bazie zaprojektowanego przez Osarenko noża D.O.C.K October. Współpraca tego rosyjskiego knifemakera z firmą Kizer pozwala nam skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia bez konieczności znacznego nadwyrężania naszego portfela. Warto zwrócić tu uwagę na fakt, że Kizer nie idzie tu na kompromisy, wykorzystując najwyższej klasy materiały. Fabryczna produkcja noży, kończy się kontrolą jakości przez doświadczonego specjalistę, który odpowiada za ostateczne spasowanie noża dla uzyskania odpowiedniej kultury pracy.

Kizer October otrzymał rękojeść o ergonomicznym profilu z okładzinami wykonanymi z dwukolorowej Micarty. Ten wytrzymały i elegancki materiał tworzony jest poprzez spajanie ze sobą warstw tkanin za pomocą żywicy, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wielokolorowego wzoru. Struktura laminatu sprawia, że Micarta charakteryzuje się ekstremalną wytrzymałością, a wykonane z niej okładziny posiadają naturalną przyczepność. Osadzenie głowni na systemie łożysk sprawia, że nóż otwiera się wyjątkowo łatwo i płynnie. Obustronne nacięcie na głowni natomiast pozwala obsługiwać nóż dowolną dłonią. Dla łatwości przenoszenia Kizer October otrzymał klips typu deep carry pozwalający dyskretnie umieścić go poniżej linii kieszeni.

 

Dane techniczne

 

Profil głowni

Sheepsfoot

Materiał głowni

CPM 20CV 59-61 HRC

Ostrze

Gładkie

Długość całkowita

181mm

Długość złożonego

107 mm

Długość ostrza

74 mm

Waga

92 g

Rękojeść

micarta

Typ blokady

LinerLock

Możliwość mocowania

Klips kieszonkowy Tip-up

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny