• Kabura Umarex do Walther PPQ

Brak towaru
134.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 9
Kurier 18
Paczkomaty InPost 18
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Kabura Umarex do Walther PPQ to uniwersalna kabura, która przeznaczona jest do wszystkich modeli pistoletów Walther PPQ. Zmieści się w niej zarówno broń palna, jak i hukowa, a także replika ASG czy wiatrówka. Kabura wyposażona jest w szeroką płetwę, która mocowana jest na pasie o maksymalnej szerokości 55 mm. Pozwala to na bliskie przyleganie jej do ciała, a zarazem dyskretne przenoszenie. Wbudowana w kaburę Umarex do Walther PPQ płetwa ma płynną regulację kąta nachylenia w zakresie aż 360°. Dzięki temu możesz dostosować ją do własnych preferencji.

Kabura do pistoletu Walther PPQ wykonana została przy użyciu tworzywa sztucznego o dużej gęstości. Materiał, z którego jest stworzona, odporny jest nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie olejów i rozpuszczalników. Ponadto, tworzywo to jest odporne na wysoką temperaturę. Co istotne, model ten wyposażony został w skuteczny mechanizm blokujący, znajdujący się na zewnętrznej ściance kabury. Jego zadaniem jest zapobieganie ewentualnemu wypadnięciu broni podczas jej przenoszenia.

Zabezpieczenie ochroni Twoją broń przed nieautoryzowanym dostępem. Aby wydobyć broń z kabury, konieczne jest chwycenie jej w odpowiedni sposób oraz równoczesne wciśnięcie przycisku blokady. Taki mechanizm odblokowania broni w kaburze w skuteczny sposób uniemożliwia dostęp do pistoletu osobom niepowołanym, a równocześnie pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo wydobycia broni przez jej użytkownika. Regulowana płetwa pozytywnie wpływa na komfort noszenia oraz szybkość dobycia broni.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny