• Glock 17 Gen5 T4E .43 CO2

Glock 17 Gen5 T4E .43 to pierwszy licencjonowany pistolet treningowy Glock, który wyznacza nowe standardy dla broni szkoleniowej. Obsługa manualna, mechanika działania i wielkość pistoletu są zgodne z oryginałem, dzięki czemu pistolet jest kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów stosowanych do broni palnej. Niemiecka jakość wykonania w połączeniu z walorami użytkowymi, powodują, że Glock 17 Gen 5 T4E jest wszechstronnym i niezawodnym narzędziem do treningu i szkolenia służb mundurowych oraz rekreacji dla graczy paintballowych.

Brak towaru
1359.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 0
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Glock 17 Gen5 T4E .43 to pierwszy licencjonowany pistolet treningowy Glock, który wyznacza nowe standardy dla broni szkoleniowej. Obsługa manualna, mechanika działania i wielkość pistoletu są zgodne z oryginałem, dzięki czemu pistolet jest kompatybilny z szeroką gamą akcesoriów stosowanych do broni palnej. Niemiecka jakość wykonania w połączeniu z walorami użytkowymi, powodują, że Glock 17 Gen 5 T4E jest wszechstronnym i niezawodnym narzędziem do treningu i szkolenia służb mundurowych oraz rekreacji dla graczy paintballowych.

 

Cechy markera Glock 17 Gen5 T4E .43 :

  •  wierna replika pistoletu Glock 17 gen 5
  •  idealne narzędzie do treningu taktycznego i strzelania rekreacyjnego
  •  realistyczny odrzut generowany przez system blow-back
  •  frezowany zamek z aluminium AW 7075
  •  wymiary szkieletu zgodne z oryginałem
  •  marker jest kompatybilny z akcesoriami stosowanymi do pistoletu Glock m.in.: kaburą, latarką taktyczną, laserowym wskaźnikiem celu, przyrządami celowniczymi, nakładkami chwytu.
  •  obsługa manualna i mechanika wiernie naśladuje działanie broni palnej
  •  licencjonowane oznaczenia Glock
  •  wyprodukowany w Niemczech

 

Wymiary zgodne z oryginałem

Glock 17 Gen5 T4E .43 wyprodukowano w Niemczech na podstawie budowy i mechaniki pistoletu Glock. W konstrukcji pistoletu można wyróżnić polimerowy szkielet, na którym osadzono frezowany zamek wykonany precyzyjną metodą CNC ze stopu aluminium AW 7075. Wymiary szkieletu są zgodne z broną palną, dlatego do markera możemy stosować te same akcesoria strzeleckie, których używamy do stosowanej przez nas broni np. kabury Safariland, Blackhawk i inne


Pistolet ma wiele elementów zgodnych z oryginałem m.in. spust SAFE ACTION z bezpiecznikiem, szkieletową szynę akcesoryjną, zamek żebrowany w przedniej i tylnej części, obustronny zrzut zamka oraz przekładany zatrzask magazynka.

W dolnej części chwytu znajduje się otwór, który może posłużyć do mocowania smyczy taktyczny lub retraktora. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami (szczerbinka), odpowiadające za szybsze i bardziej instynktowne zgrywanie muszki i szczerbinki, co jest szczególnie przydatne podczas strzelania przy słabszym oświetleniu. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna, służąca do montażu laserowego znacznika celu lub latarki taktycznej. Stosując oryginalne nakładki rękojeści z Glock 17  (brak w zestawie) możemy łatwo dopasować chwyt markera do naszych preferencji. Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Glock.

 

Marker na CO2

Glock 17 Gen5 T4E .43 jest zasilany 12 g kapsułą CO2 montowaną w magazynku. Przemyślana konstrukcja sprawia, że montaż kapsuły zasilającej nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Nabój należy jedynie zablokować za pomocą metalowego pierścienia i dokręcić śrubą stopki kolby. W magazynku oprócz kapsuły CO2 mieści się także 8 kul kalibru .43 (ok. 11 mm).

W zależności od typu i ciężaru wystrzelona kulki osiągają maksymalną prędkość ok. 250 fps. Z pełnej kapsuły CO2 oddamy do 40 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji pistoletu. Gniazdo ładowania magazynka jest poszerzone, tworząc tzw. lejek, co ułatwia i przyspiesza wymianę i ładowanie magazynka.

 

Pistolet RAM do treningu taktycznego i strzelania rekreacyjnego

Do strzelania możemy wykorzystywać różnego rodzaju „amunicji” w zależności od potrzeb i sytuacji. Oferujemy kule pieprzowe do samoobrony oraz kule gumowe do treningu i strzelania rekreacyjnego. Kule pieprzowe po trafieniu w cel uwalniają wysoce drażniący pył pieprzowy, o identycznym działaniu obronnym co standardowy gaz pieprzowy. Twarde kule gumowe cechują się dużą mocą obalającą, dlatego dobrze sprawdzają się podczas treningu taktycznego oraz strzelaniu do celów reaktywnych. Marker może także strzelać kulami z farbą, które są zazwyczaj wykorzystywane przez graczy paintballowych.

 

Mocny odrzut

Glock 17 Gen5 T4E .43 First Edition ma system blow-back, który realistycznie imituje odrzut broni. Po każdym strzale zamek zostaje energicznie odrzucony do tyłu, czemu towarzyszy odczuwalne „kopnięcie” i podrzut lufy. Po wystrzelniu z magazynka wszystkich kul zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie wymaga wciśnięcia obustronnej dźwigni lub cofnięcia zamka. Przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga tych samych czynności co broń palna, tj. podpięcia załadowanego magazynka oraz przeładowania/ zrzucenia zamka.

 

Mechanizm spustowy

Glock 17 Gen 5 T4E .43 First Edition wykorzystuje mechanizm spustowy SAFE ACTION, ze zintegrowanym bezpiecznikiem spustowym, który obecność wymusza prawidłowe ułożenie palca. Spust ma stosunkowo krótki reset i ciężar zbliżony do fabrycznego mechanizmy spustowego Glock 17 gen 5.

 

Dane techniczne

 

Materiał

Polimerowy szkielet, zamek metalowy

Klasa

Szkoleniowa

Odrzut

tak

Mechanizm spustowy

SafeAction

Kaliber – mm

.43

Lufa

niegwintowana

Rodzaj amunicji

Kule gumowe

Kule pieprzowe

Kule metalowo gumowe

Kule polimerowe

Kule znakujące

Kule precyzyjne

Energia początkowa

5 J

Prędkość początkowa m/s

76

Napęd

gazowy CO2 12 g

Blowback

Tak

Przeładowanie

Automatyczne po każdym strzale

magazynek

Jeden w komplecie

Pojemność magazynka

8 kul

Przyrządy celownicze stałe

Tak – muszka i szczerbinka

Bezpiecznik

spustowy

Możliwość montażu dodatków

Tak – jedna szyna picatinny 22 mm

Szacunkowa ilość strzałów z jednej jednostki zasilania

do 30 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej

Długość całkowita (mm)

202

Waga (g)

703

W zestawie

Pistolet Glock T4E
Magazynek

Instrukcja obsługi wraz z kartą gwarancyjną

Wymagane zezwolenie

Nie

Producent

Umarex/Glock, Niemcy

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny