• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Armytek

Armytek – to jedna z najbardziej znanych firm zajmujących się produkcją latarek taktycznych na świecie. Choć firma zadebiutowała oficjalnie zaledwie 10 lat temu (w 2010 roku), jej historia zaczęła się kilka lat wcześniej. Grupie projektantów od początku istnienia projektu przyświecał jeden cel. Chęć stworzenia latarek, które jednocześnie będą bazować na najnowocześniejszych technologiach, pozostaną przy tym niezawodne oraz co równie istotne, wciąż osiągalne cenowo. Co więcej to wszystko firma postanowiła osiągnąć bez korzystania z tanich, chińskich komponentów (które oczywiście byłyby słabsze jakościowo), stawiając na produkty japońskie i amerykańskie.

Choć projektowanie i udoskonalanie produktów trwało dobre trzy lata, Armytek niewątpliwie dopiął swego w realizacji zamierzonych celów. Świadczyć o tym może choćby fakt, że w tak krótkim czasie firma dorobiła się swoich oddziałów na całym świecie, zbudowała własną wysokiej klasy fabrykę, a jej produkty dostępne są w ponad 75 krajach.

W ofercie firmy Armytek znajdzie coś dla siebie nawet najbardziej wymagający konsument. Marka proponuje zarówno nieduże latarki do użycia z bronią (np. model Partner A1 pro), czy awaryjne źródła światła w formie breloka do kluczy (Zippy Keychain Flashlight), jak i bardzo mocne latarki (np. Predator Pro XHP35 HI lub Barracuda v2) o bardzo szerokim spektrum zastosowań. W ofercie firmy są także wszelkie niezbędne akcesoria.

Brak produktów do wyświetlenia
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny